Nasz zespół

CENTRUM STOMATOLOGII RACIBÓRZ

lek. stom. Anna Stuchly

Kierownik placówki

W 1999r. uzyskała tytuł lekarza na Wydziale Lekarsko - Stomatologicznym na Akademii Medycznej we Wrocławiu.W 2000r. skończyła studia podyplomowe - Zarządzanie w ochronie zdrowia na Akademii Ekonomicznej w Katowicach.
Uczestniczyła w licznych kursach z zakresu nowoczesnych metod leczenia stomatologicznego. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej.

lek. stom. Anna Barto


W roku 2005 ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od czasu ukończenia stażu podyplomowego w V Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie stale doskonali swoje umiejętności.
Zajmuje się stomatologią zachowawczą i chirurgią stomatologiczną. Jej ciepły styl bycia oraz profesjonalizm, sprawia że nieustannie powiększa się grono jej pacjentów, także tych najmłodszych.

dr n. med. Ryszard Pelc

Specjalista chirurg szczękowo - twarzowy -implantolog

W 2000r. uzyskał tytuł specjalisty II stopnia w zakresie chirurgii szczękowej. Były adiunkt Kliniki Chirurgii Twarzowo-Szczękowej w Zabrzu.
Wykonuje usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej i szczękowej m.in. chirurgiczne usuwanie zębów, leczenie zmian zapalnych w obrębie jamy ustnej i twarzy, usuwanie torbieli i innych zmian zębopochodnych, resekcje wierzchołków korzeni.

lek. stom. Paweł Arboczius


W 2010r. ukończył Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko - Dentystycznym w Zabrzu na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. W czasie studiów uczestnik kół naukowych katedr: Pedodoncji, Mikrobiologii oraz Protetyki Stomatologicznej. Laureat Międzynarodowej Konferencji STN w 2010r.
Łącząc pracę zawodową z rozwojem naukowym nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Jego profesjonalizm w leczeniu kanałowym potwierdza ponad tysiąc wykonanych zabiegów endodontycznych z użyciem mikroskopu.

lek. dent. Krzysztof Wróbel


Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko -Dentystycznym w Zabrzu. Aktywny uczestnik studenckiego koła naukowego przy Katedrze Pedodoncji w Zabrzu. Jego zawodowe zainteresowania koncentrują się wokół chirurgii stomatologicznej i implantologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

lek. dent. Martyna Tabisz

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko -Dentystycznym w Zabrzu, certyfikowany lekarz ortodontycznego systemu invisalign. Związana z Dentica24 od 2014 roku gdzie rozpoczęła praktykę studencką. Jej zawodowe zainteresowania koncentrują się wokół stomatologii zachowawczej i endodoncji. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Magdalena Mandycz

Rejestratorka prowadząca

W 2006 r. ukończyła kierunek ratownictwo medyczne na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie. W 2008 uzyskała tytuł mgr zdrowia publicznego na Wydziale Zdrowia Publicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2011 r. otrzymała certyfikat w zakresie "Profesjonalna rejestratorka - profesjonalne prowadzenie rozmowy telefonicznej z pacjentem". Od 2014 roku pełni funkcję zastępcy kierownika.

Renata Stanienda

Rejestratorka medyczna

Ukończyła kierunek Socjologia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu. W 2013 r. uzyskała tytuł magistra Pedagogiki ze specjalnością Pracownik służb społecznych na Uniwersytecie Opolskim. W tym samym roku rozpoczęła pracę w Dentica24 jako rejestratorka medyczna. Sympatyczna i zawsze uśmiechnięta, chętnie ustali termin kolejnej wizyty, odpowie na każde pytanie nurtujące pacjentów oraz służy profesjonalną pomocą i dobrą radą.

Jolanta Dolińska

Higienistka
stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W 2009r. ukończyła Medyczną Szkołę Policealną Województwa Śląskiego nr 1 w Raciborzu. Uczestniczyła w teoretycznym-praktycznym kursie dla asystentek stomatologicznych w zakresie: kontrola sanitarna elementem nadzoru w podmiotach leczniczych,izolacja pola zabiegowego przed wilgocią z zastosowaniem trójwymiarowego koferdamu OptiDam, profesjonalna higienizacja w gabinecie stomatologicznym oparta na filozofii stomatologii minimalne inwazyjnej.

Edyta Rasek

Higienistka
stomatologiczna


Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W 2008 roku ukończyła Medyczną Szkołę Policealną Województwa Śląskiego nr 1 w Raciborzu. Od 2011 należy do zespołu Dentica24. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu profesjonalnego podejścia do pacjenta i profesjonalnych zabiegów profilaktyczno -leczniczych.

Aleksandra Roskosz

Higienistka
stomatologiczna


Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W 2009r. ukończyła Medyczną Szkołę Policealną Województwa Śląskiego nr 1 w Raciborzu. Uczestniczyła w teoretycznym-praktycznym kursie dla asystentek stomatologicznych w zakresie: kontrola sanitarna elementem nadzoru w podmiotach leczniczych,izolacja pola zabiegowego przed wilgocią z zastosowaniem trójwymiarowego koferdamu OptiDam, profesjonalna higienizacja w gabinecie stomatologicznym oparta na filozofii stomatologii minimalnie inwazyjnej.

Anna Grud

Higienistka
stomatologiczna


Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Ukończyła Medyczną Szkołę Policealną Województwa Śląskiego nr 1 w Raciborzu. Uczestniczyła w teoretycznym-praktycznym kursie dla asystentek stomatologicznych w zakresie: trójwymiarowego koferdamu OptiDam i profesjonalnej higienizacji w gabinecie stomatologicznym.

Paulina Tyz

Higienistka
stomatologiczna


Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Ukończyła Medyczną Szkołę Policealną Województwa Śląskiego nr 1 w Raciborzu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu profesjonalnego podejścia do pacjenta i zabiegów higienizacji w gabinecie stomatologicznym. Jej zainteresowania skupiają się wokół ortodoncji.
 

 

CENTRUM STOMATOLOGII RYBNIK

lek. stom. Anna Stuchly
kierownik placówki


W 1999r. uzyskała tytuł lekarza na Wydziale Lekarsko - Stomatologicznym na Akademii Medycznej we Wrocławiu.W 2000r. skończyła studia podyplomowe - Zarządzanie w ochronie zdrowia na Akademii Ekonomicznej w Katowicach.
Uczestniczyła w licznych kursach z zakresu nowoczesnych metod leczenia stomatologicznego. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej.


lek. dent. Agnieszka Kaczorowska (Forajter)

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Wydziału Lekarsko-Dentystycznego w Zabrzu. Jej zawodowe zainteresowania koncentrują się wokół stomatologii zachowawczej, estetycznej i dziecięcej, a także protetyki. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Jej pełen ciepła uśmiech sprawia, że pacjenci czują się bezpiecznie.


lek. stom. Dariusz Machniak

specjalista ortodonta

Ukończył Śląską Akademię Medyczną w 1995 roku. W 1999 roku uzyskał specjalizację ze stomatologii ogólnej. W 2015 roku uzyskał specjalizację z ortodoncji. Uczestniczy w licznych szkoleniach praktycznych dzięki którym ciągle doskonali swój warsztat pracy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów.

lek. dent. Marcin Pokrzywnicki


Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko -Dentystycznym w Zabrzu. Jego zawodowe zainteresowania koncentrują się wokół leczenia kanałowego, leczenia dzieci z zastosowaniem podtlenku azotu oraz dysfunkcji narządu żucia (leczenie bruksizmu, bólów głowy z zastosowaniem szyn). Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach. Prywatnie pasjonat tenisa ziemnego, Halowy Mistrz Polski Lekarzy w tenisie ziemnym w roku 2017.


Aneta Kuna

Rejestratorka prowadząca

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. W 2011 roku ukończyła kierunek Finanse i Rachunkowość. Od 2008 roku szkoliła umiejętność profesjonalnej obsługi klienta w firmie Lukoil Polska. W 2017 roku rozpoczęła pracę w zespole Dentica24 na stanowisku rejestratorki medycznej. Jest dobrze zorganizowana i kompetentna. Chętnie przyjmuje zgłoszenia pacjentów, służy dobrą radą i uśmiechem.
 


Justyna Hanisz

Higienistka stomatologiczna i technik elektroradiolog

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W styczniu 2017 roku uzyskała dyplom technika elektroradiologii. Absolwentka Szkoły Policealnej eCollege w Zabrzu. W ramach szkolenia uzyskała certyfikat "RTG w gabinecie stomatologicznym", "Skaling, piaskowanie, kiretaż w codziennej praktyce stomatologicznej", "Aseptyczne postępowanie w zabiegach stomatologicznych", "Kwasowa erozja szkliwa i nadwrażliwość zębiny", "Metody izolacji pola zabiegowego w stomatologii z zastosowaniem koferdamu OptiDam firmy Kerr". 

Natalia Pluchacz

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Uczestniczyła w szkoleniach medycznych z zakresu RTG w gabinecie stomatologicznym, profesjonalnych zabiegów profilaktyczno -leczniczych i dokumentacji w stomatologii. Umiejętności jak i zdobyte doświadczenie wykorzystuje pracując w zespole Dentica24. Jej zainteresowania skupiają się wokół medycyny i fotografii.
 
 
 


CENTRUM STOMATOLOGII WODZISŁAW ŚLĄSKI

lek. stom. Anna Stuchly
kierownik placówki


W 1999r. uzyskała tytuł lekarza na Wydziale Lekarsko - Stomatologicznym na Akademii Medycznej we Wrocławiu.W 2000r. skończyła studia podyplomowe - Zarządzanie w ochronie zdrowia na Akademii Ekonomicznej w Katowicach.
Uczestniczyła w licznych kursach z zakresu nowoczesnych metod leczenia stomatologicznego. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej.


lek. dent. Marta Kozielska


Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Do maja 2017 roku pracowała w jednej z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Poznaniu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych. Specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej oraz estetycznej stomatologii zachowawczej.


lek. dent. Radosław Halikowski


W 2014 roku ukończył studia na wydziale lekarsko-dentystycznym. Pasjonat i zwolennik stomatologii minimalnie inwazyjnej oraz zastosowania nowoczesnych technologii w stomatologii, znany z zamiłowania do chirurgii i protetyki, systematycznie zdobywa nowe kwalifikacje. Nie boi się trudnych wyzwań i chętnie stawia im czoła, by pomóc swoim pacjentom. Wyróżnia się dążeniem do perfekcji oraz zaangażowaniem, tak aby kolejne wizyty miały jedynie charakter wizyt kontrolnych.


lek. dent. Dominika Winkler-Ślusarczyk


W 2015 ukończyła studia na wydziale lekarsko-dentystycznym. Związana z Dentica24 od początku 2017 roku, gdzie ukończyła staż podyplomowy. Jej zawodowe zainteresowania koncentrują się wokół stomatologi zachowawczej, estetycznej, dziecięcej. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Tworzy miłą i swobodną atmosferę w gabinecie, w jej towarzystwie dobrze czują się zarówno mali, jak i ci więksi pacjenci.


Martyna Bystroń

Rejestratorka prowadząca
Dyplomowana rejestratorka medyczna z elementami promocji zdrowia, studentka 2 roku filologii angielskiej o specjalizacji język angielski w biznesie. W 2017 r. dołączyła do zespołu Dentica24 na stanowisku rejestratorka medyczna. Służy profesjonalną pomocą i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

Paulina Łokaj

Rejestratorka medyczna
Obecnie studentka drugiego roku dietetyki na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. W 2017 roku dołączyła do zespołu Dentica24 na stanowisku rejestratorka medyczna. Służy dobrą radą i profesjonalną pomocą. Udzieli rzetelnych informacji o lekarzu, o terminach wizyt, czasie oczekiwania i sposobach leczenia.

Martyna Lach

Higienistka stomatologiczna
Ukończyła Medyczną Szkołę Policealną Województwa Śląskiego nr 1 w Raciborzu. W 2016 roku dołączyła do zespołu Dentica24. Uczestniczyła w kursach i warsztatach z zakresu profesjonalnej obsługi pacjenta w gabinecie stomatologicznym. Podczas swojej pracy tworzy przyjazną i komfortową atmosferę .

Dorota Wystyrk

Higienistka stomatologiczna
Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W 2015 roku ukończyła Medyczną Szkołę Policealną Województwa Śląskiego nr 1 w Raciborzu. Uczestniczyła w kursach teoretyczno-praktycznych w zakresie asystowania w gabinecie stomatologicznym. Podczas wizyt profilaktycznych chętnie udziela wskazówek dotyczących prawidłowej higieny jamy ustnej.

Dane kontaktowe

Centrum Stomatologii Racibórz
ul. Kochanowskiego 3, 47-400 Racibórz
Tel: (+48) 32 77 00 224
Centrum Stomatologii Rybnik
ul. Dworek 12B , 44-200 Rybnik
Tel: (+48) 32 44 02 224
Centrum Stomatologii Wodzisław
ul. 26 marca 94A, 44-300 Wodzisław Śl.
Tel: (+48) 32 440 84 94

zobacz więcej >

Referencje